Bizimle iletişime geçin
TEL: 86-579-87671117
Faks: 86-579-87671117-816
E-posta: market@iplaytent.com
Adres: No. 8 Mudan Yolu, Çin'in Zhejiang Eyaleti, Wuyi İlçesi, Baihuashan Sanayi Bölgesi
Ana sayfa > Haber > İçerik
Çocukları Evde Kamp Yapmayı Deneyim
Jan 17, 2018

Her çocuğun dinlenmesi ve eğlenmesi için alana ihtiyacı vardır ve küçük bir çadır eğlenebilir ve çocukları mutlu tutabilir. Xiaobian, çocukların çadırına bakıp, eğlenceli ve dolgun olduğunu düşünüyor.


Odanın bir köşesinde çadır koydu, sıradan üçgen şeklindeki farklı çadırlar, ancak küçük bir silindirik çadır, yerden kazandırabilir. Beyaz perdenin üst kısmı ile orijinal desen ve alanın rengi birbirini tamamlar.


Çatıya yerleştirilen küçük çadırlar çocuklara çok benzeyecek, çocuklar çatı katına tırmanacak, küçük alan doğal olarak küçük bir çocuk dünyası haline gelecektir. Renkli alanın tamamı çocuklara sınırsız hayaller yaratmaya ilham verir.


Yıldız motifinin kırmızı çadırı, monoton alana parlak bir renk katıyor. Dal şeklindeki kollar gerçek kamp duygusunu arttırmaktır. Zemini döşenmiş, hem çocukların özgürce oynamasına hem de çocukların yaralanmalarına engel olmaya izin vermişti.


Büyük çocuklar bile çadırlar tarafından inşa edilmiş dünyayı seviyorlar, bu da çalışma alanındaki kanepeye büyük bir çadır koyuyorlar. Kitapta okunabilir, okurken yorgun okumak aynı zamanda şekerleme, rahatlık ve huzur içinde olabilir.


Oturma odası köşesini çadır, beyaz çadır ve kanepe renk üniforması koyun, çok uyumlu bir zebra desen halıyla birlikte kullanın. Dinlenmek için koltukta oturan yetişkinler, çocukları bir anda oynamalarına izin verin, daima çocuklarla ilgilenirler.


Çadırı doğrudan yatağa koyun, bebek karyolası küçük bir dünya, sanırım çocuklar daha fazla uyku severler. Sarı perde ve duvar rengi birbirini tamamlar.