Bizimle iletişime geçin
TEL: 86-579-87671117
Faks: 86-579-87671117-816
E-posta: market@iplaytent.com
Adres: No. 8 Mudan Yolu, Çin'in Zhejiang Eyaleti, Wuyi İlçesi, Baihuashan Sanayi Bölgesi
Ana sayfa > Bilgi > İçerik
Şişirilebilir çadırlar ve sıradan metal braket çadırları arasındaki fark
Jan 17, 2018


Birincisi, ağırlık

Metal destek Çadırlarda stent olarak demir boru kullanılması nedeniyle ağırlığı nispeten büyüktür, bu kaçınılmaz olarak nakliye ve hareket için sorun getirir. Özellikle çadırın geniş alanı, stentin kullanımı ve çadır alanı arttıkça, yük taşıyıcı gereksinimler daha büyük olacak ve yük taşıyıcı dirsek artmış olacak, daha büyük bir duvar kalınlığı kullanılacaktır. Demir borusu , çadırın ağırlığı daha da artacaktır.


Şişirilebilir çadır, şişirilebilen omurga için katlanmış olabilir ve ortak metal çadırların demir boru dirsek yapısı ağırlık karşılaştırıldığında açıkça daha hafif, bu nedenle nakliye nispeten kolaydır.


İkinci olarak, hacim

Çadırda aynı çadırlarda, metal konsol çadırında, demir boru dirseğinin bulunması nedeniyle pakete ücretsiz olamaz; ve demir boru dirsek uzunluğu genellikle daha uzun olduğundan, biraz daha küçük araçların gitmesine izin vermeyecektir, bu nedenle nakliyesinde Açıkken daha büyük bir araç kullanmalısınız.


Şişirilebilir çadır, çünkü yazılımdır, şişirilebilir omurga ve hava katmanı, katlanmadan sonra sönüktür; Bu tasarım, kullanımdan sonra çadıra izin verir, serbestçe katlanabilir, yalnızca küçük bir hacim alarak kolayca küçük bir ev araçları ve sıradan araçlar koyabilirsiniz. Kolay taşınır.


Bir çift: Çocuklar tünel sürünüyor

Sonraki: Çadırı temizleme